DERİ HALIDA OSMANLI VE ANADOLU KÜLTÜR MİRASI

Necdet Macun: “Desen ve tasarımlarımızı oluştururken, Osmanlı ve Anadolu kültür mirasını koruyarak figüratif motif çalışmalarına ağırlık verip, doğru desenleri hayata geçiriyoruz. Her bir tasarımımızı ayrı bir yaratıcılık, emek ve özveriyle günümüze taşıyoruz.”

Firmamız 1990 yılında kuruldu. Deri ile geçmişimiz tabakahane safhasıyla başladı. Daha sonra deri konfeksiyon imalat ve ihracatını gerçekleştirdik.

2005 yılında deri ile tasarım konusunda yenilikler yapmak üzere çalışmalara başladık. Kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini ön plana alarak sektörün önemli firmaları arasında yerimizi aldık.

nell_1

İlerleyen zamanda ürün yelpazemizi genişleterek yurt dışında başarılı çalışmalar yapacağımıza inanıyoruz.

Yakın bir tarihte Amerika’da şubemizi açarak dünya pazarlarına girmeyi hedefliyoruz.

Müşterilerimizin hayat tarzını ve ihtiyaçlarını anlayıp, onlara özgü tasarımlar sunmayı ilke edindik.

Desen ve tasarımlarımızı oluştururken, Osmanlı ve Anadolu kültür mirasını koruyarak figüratif motif çalışmalarına ağırlık verip, doğru desenleri hayata geçiriyoruz. Her bir tasarımımızı ayrı bir yaratıcılık, emek ve özveriyle günümüze taşıyoruz.

nell_3

Nell Deri olarak 2014 yılında yaptığımız ihracat ve satışlar çok verimli geçmiştir. Bir çok ülkede aranan firma oluşumuz, 2015 yılında bizi kapasite arttırımına götürecektir.

2015 yılının tüm zemin sektörüne hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederiz.

Bu Haberi Paylaş : FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterestEmailtumblrRedditDiggStumbleUponflattrbuffer