DÜNYA HALI ALMAK İÇİN ANTALYA’YA GELİYOR

Bu yıl 5. kez düzenlenecek olan Uluslararası Halı Fuarı, büyük yeniliklerle kapılarını açmaya hazırlanıyor. 30 Temmuz – 2 Ağustos 2015 tarihleri arasında Antalya’da yurtiçi ve yurtdışından katılımcılar ve ziyaretçiler, büyük buluşmayı gerçekleştirecekler.

İlk kez 2010 yılında Marka Fuarcılık tarafından düzenlenmeye başlanan Uluslararası Halı Fuarı, olağanüstü başarılara imza attı.

4 yılda hızla büyüyen Uluslararası Halı Fuarı, bu yıl uluslararası standartlarda alt yapısıyla daha büyük bir fuar merkezinde ve Türkiye’nin turizm başkenti Antalya’da düzenleniyor.

fuar_2

Marka Fuarcılık tarafından 5. kez düzenlenecek olan Uluslararası Halı Fuarı’nda bu yıl da geçtiğimiz 4 yılda olduğu gibi büyük iş bağlantılarına imza atılacak.

Ayrıca KOSGEB, ZEMİNDER Zemin Kaplama Malzemeleri Sektör Derneği, HALIMDER İzmir Halıcılar ve Yer Döşemeciler Derneği, TÜFOD Tüm Fuar Organizatörleri Derneği gibi önemli kurum ve kuruluşlar bu yıl da 5. Uluslararası Halı Fuarı’nı destekliyor.

fuar_3

HALICILAR İÇİN KAÇIRILMAZ FIRSATLAR

30 Temmuz – 2 Ağustos tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek olan 5. Uluslararası Halı Fuarı, katılımcılar için büyük fırsatlar sağlayacak.

Yeni ürünler sergilenecek, rakip firmalarla yan yana durulacak, diğer firmalar hakkında bilgi edinip, ‘pazarın nabzını’ tutma olanağı bulunacak, yeni bağlantılar kurulacak…

Daha bir çok avantajı halı üreticilerine sunacak olan 5. Uluslararası Halı Fuarı, 4 günde tüm sektörü bir araya getiren önemli bir etkinlik olacak.

5. Uluslararası Halı Fuarı, setörle ilgili herkesi 4 gün boyunca büyüleyecek bir şölene dönüşecek.

fuar_4

İlk dört fuarda olduğu gibi bu yıl da ziyaretçi akınına uğraması beklenilen 5. Uluslararası Halı Fuarı, büyük halı üreticileri, ihracatçıları, ithalatçıları, toptancıları, perakendecileri, sektörün profesyonelleri ile mimarlar, mühendisler, dekoratörler, alışveriş merkezlerinin, otellerin satın alma yöneticileri ve nitelikli tüketicilerini kendine çekiyor.

fuar_5

Dünyada ve Türkiye’de turizm sektörünün kalbi haline gelen Antalya’nın konum itibariyle Ortadoğu, Asya, Avrupa, Afrika ve dünyanın dört bir yanında tanındığı tartışılmaz bir gerçektir.

Özellikle Irak, Lübnan, Ürdün, Suriye, İsrail, İran, Filistin, Suudi Arabistan, Mısır, Kıbrıs, Libya, Azerbaycan, Gürcistan, Türkmenistan, Kazakistan, Kuveyt, Yemen, Birleşik Arap Emirlikleri gibi ülkelere çok yakındır. Hindistan, Bangladeş, Moldovya, Rusya, Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Ukrayna, Arnavutluk, Makedonya, Kosova, Almanya, Hollanda gibi ülkeler ile ulaşımın kolay sağlanması Antalya’yı fuarcılık açısından da olağanüstü bir çekim merkezi haline getirmiştir.

fuar_6

Uluslararası Halı Fuarı,  üretici firmalar ve yan sanayi kuruluşları tarafından oldukça ilgi görmekte, halı sektörünün can damarlarından biri haline gelmektedir.

5. Uluslararası Halı Fuarı bu bilinç ile Marka Fuarcılık tarafından ülke ekonomisine katkı sağlamak, büyük ölçekli organizasyonlarla Türk halısını dünya çapında tanıtmak adına Antalya’da düzenleniyor.

Bu Haberi Paylaş : FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterestEmailtumblrRedditDiggStumbleUponflattrbuffer