DUVARDAN DUVARANIN LİDERİ AVRUPA’YI HEDEFLEDİ

“Yepyeni bir koleksiyon, geniş ürün yelpazesinde tüketicinin beğenisiyle buluşuyor.”

DUVARDAN DUVARANIN LİDERİ AVRUPA’YI HEDEFLEDİButik çalışmaların ayrıcalığında, doğanın sunduğu rengârenk bir buket ile yakalamayı arzu ettiğiniz dinamik hızda, asil bir tasarım ile hep dokunmayı düşlediğiniz kadar soft, İstanbul kadar büyüleyeci, ahenk içinde ancak size özgün bir yapıda, zirve yolculuğunuz Dinarsu ile başlıyor.

Kurumun Genel Müdürü Ahmet Ercan tarafından ülkemizin en iyi dağıtıcı bayii ağı olarak tanımlanan Dinarsu Bayilerine; Dinarsu ekibinin uzun soluklu çalışmaları sonucunda oluşturulan yeni ürün koleksiyonu tanıtıldı. Erdemoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Erdemoğlu, gelişen dünyada ülkemizin yerinin yeni yatırımlar ve bu bağlamda harcanacak emek ile yükselebileceğini vurguladı. Hedef olarak, hem teknoloji hem de üretim kapasitesi açısından kısa vadede Avrupa’nın en büyüğü olmayı belirledi.

2011 yılında başlayan yatırımların 2012 yılında da hızla devam etmesi, dünyada ilk defa kullanılan teknolojilerin de ülkemizin tüketicisinin beğenisine sunumu ile Dinarsu duvardan duvara grubunu Avrupa liderliğine taşıyacaktır.

Dinarsu Yeni ürünleri ile ilk kez Ortadoğu Halı Fuarı’nda

Dinarsu tarafından sunulan yeni koleksiyon, her beğeniye yönelik tasarım ve teknik özellikte çok çeşitli ürünler içeriyor. Bu ürünleri beğenilerine sunarken, fotoğraf görselliğindeki özel üretim hattının Dinarsu çözüm ortaklarının hayal gücü ile sınırlı olduğunu söylerken, onlara özel koleksiyonları fuar esnasında dahi sunabilmenin, fuarın en büyük yeniliği olacağını vurguluyor.

Ortadoğu Halı Fuarı, Dinarsu olarak bizleri ve Ortadoğu’nun dağıtım organizasyonunda yer alan önemli firmaları bir araya getirdiği ölçüde, ülkemizin dağıtım ve üretim organizasyonunda yer alan firmaları da bir araya getirme özelliğini taşımaktadır. Fuarın parça halı üretiminde dünyanın üretim merkezinde Gaziantep’te gerçekleşecek olması adeta çalışmanın önemini vurgulamaktadır.

Bu Haberi Paylaş : FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterestEmailtumblrRedditDiggStumbleUponflattrbuffer