HALIDA 3 İDDİALI MARKA DAHA: PADİŞAH, EFSANE, İMPARATOR

Erdemoğlu Holding bünyesinde Merinos ve Dinarsu’nun yanı sıra halı sektöründe faaliyet gösteren 3 iddialı marka daha var: Padişah Halı, Efsane Halı, İmparator Halı.

Padişah Halı

Padişah Halı 2004 yılında Erdemoğlu Şirketler Grubu bünyesinde üretim ve pazarlama faaliyetlerine başladı. Türkiye’nin dört bir yanında kurulmuş olan bölge bayileri ile hizmet veren Padişah Halı; halı, ev tekstili, yatak ve baza üretimi yapıyor ve 3 binden fazla perakende satış noktası ile müşterilerine ulaşıyor.

Efsane Halı

Efsane Halı, Erdemoğlu Holding’e bağlı olarak Ekim 2011’de üretim ve satış faaliyetlerine başladı. Modada belirleyici olmayı, müşterilerinin yaşam kalitesini arttırmayı, hem çalışanlarını hem tedarikçileri hem de müşterileri tatmin etmeyi ve yaratıcılık ile çağdaş tasarımı bir araya getirmeyi hedefleyen Efsane Halı, kısa sürede sektörde önemli bir yer edindi. Efsane Halı, ürün ve hizmet kalitesinde mükemmeli yakalamayı amaçlayan genç ve dinamik bir firma olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

İmparator Halı

İmparator Halı, profesyonel kadroları ve ülke çapına yayılmış bölge bayileri ile Mart 2013’ten bu yana üretim ve satış faaliyetlerini yürütüyor. Erdemoğlu Holding’in en genç şirketlerinden birisi olan İmparator Halı tıpkı diğer Erdemoğlu şirketleri gibi halı sektöründe saygın bir konumda bulunuyor.

Bu Haberi Paylaş : FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterestEmailtumblrRedditDiggStumbleUponflattrbuffer