INTERFACE’DEN COMPOSURE MARKA YENİ HALI

Interface firması yeni ürettiği Composure serisi ile halı sektöründe adından hayranlıkla söz ettiriyor.

Dünyaca ünlü halı firması Interface, Composure marka yeni ürünüyle showroom’larda ve mağazalarda boy gösteriyor. Akustik sorununa büyük oranda çözüm bulan Composure halı ile sessiz bir ortam sağlanıyor ve gürültüden kaynaklanan dikkat dağınıklığının önüne geçiliyor.

interface_2

Composure marka halının altı Interface tarafından geliştirilen SONE denilen özel bir taban ile kaplanıyor. Bu taban sayesinde ses yalıtımı sağlanıyor ve böylece pek çok mekânda karşımıza çıkan gürültü sorunu çözülmüş oluyor.

Composure serisi, ilhamını doğadan aldığı 18 farklı renk seçeneğiyle doğayı iç mekânlara taşıyor. Seride kullanılan organik desenler doğal ve estetik bir görünüm oluşturuyor ve kullanıcıları psikolojik olarak rahatlatıyor.

Interface’in çevresel etkileri azaltma misyonu doğrultusunda tasarlanan Composure serisi yüksek oranda geri dönüştürülmüş malzeme içeriyor. Composure, karbon ayak izini sıfıra düşürürken tutkalsız kurulum özelliği sayesinde de kullanıcıları tutkalın kötü ve zararlı kokusundan uzak tutuyor.

Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Hindistan’ın İnovasyon ve Üründen Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Nigel Stansfield, Composure serisi ile ilgili olarak şunları söylüyor: “Doğadan esinlenerek tasarlamış olduğumuz Composure serisi çalışma ortamlarında sakinlik ve huzur duygusunu teşvik ediyor. Yumuşak ve organik formu ile Composure serisi insanların kendilerini yenilenmiş hissetmelerine yardımcı oluyor. SONE çözümümüz ile gürültüyü azaltılırken, ayak altı konforunu arttırıyoruz. Composure serimizde bulunan birçok farklı seçenek sayesinde huzurlu çalışma ortamları yaratmaya katkıda bulunup insanların çalışırken yaptıkları işe daha iyi odaklanmalarını sağlıyoruz.”

Yapılan araştırmalara göre SONE taban, Interface karo halıları ile beraber kullanıldığında ortam gürültüsünü 14 ila 34 desibel arasında azaltıyor. Composure serisi, SONE taban ile kullanıma sunulan ilk Interface ürünü olma özelliğini taşıyor.

Bu Haberi Paylaş : FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterestEmailtumblrRedditDiggStumbleUponflattrbuffer