KALİTE AYAĞINIZA SERİLİYOR

Taçnepal Carpet’ın hedefleri arasında kaliteyi en üst düzeyde tutmak, oluşturulan bu kaliteyi sürekli hale getirmek ve artan satış hedefleriyle ülke ekonomisine can vermek ilk sırada yer alıyor. 1998 yılında, Akif Tekstil bünyesinde faaliyete giren Taçnepal Carpet, önceliğini kalite ve müşteri memnuniyetine vererek üretime devam ediyor. 

KALİTE AYAĞINIZA SERİLİYOR

Halı sektörünün başkenti Gaziantep’te duvardan duvara, Gri ve Nepal adlı üç farklı koleksiyon türünde halı üreten Taçnepal Carpet, son teknoloji ürünlerini kullanarak, farklı türde ürettiği halılarıyla sektörde söz sahibi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Teknoloji ve kaliteyi görev edinen bir firma

Taçnepal Carpet, sürekli gelişen ve küreselleşen iç ve dış pazar koşullarında üstün kaliye anlayışından ödün vermeden, en modern teknolojiyi kullanarak, iç ve dış pazardaki müşterilerine ürünlerini mükemmel bir servis hizmeti ile sağlamaktadır. Taçnepal Carpet’ın hedefleri arasında kaliteyi en üst düzeyde tutmak, oluşturulan bu kaliteyi sürekli hale getirmek ve artan satış hedefleriyle ülke ekonomisine can vermek ilk sırada yer alıyor.

Kurumsal kimlik ön planda tutuluyor

Uzun yıllardır sektörde tecrübe edinen Taçnepal Carpet, imalat kalitesi ve müşterilerine sunduğu hizmet anlayışıyla sektörün önde gelen firmaları arasında yer alıyor. Taçnepal Carpet, alanında uzman çalışanları, üretim ve üretim sonrası yapılan kalite kontrol çalışmalarıyla adeta ’kaliteyi müşterinin ayağına seriyor.’

7-10 Mart Arası Gaziantep’te yapılacak 13. Uluslararası Halı ve Zemin Fuarı’na katılan Taçnepal Carpet, tüm müşterilerini standına bekliyor…

Bu Haberi Paylaş : FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterestEmailtumblrRedditDiggStumbleUponflattrbuffer