YENİ SEZONDA YENİ ÜRÜNLER

Fahrettin Kaplan: “Kartal Halı olarak 30 yıllık tecrübeye sahibiz, bu tecrübemizi markamız olan Sanat Halı’ya yansıtıyor; yaşlanmıyor aksine git gide bu hızlı tempoya ayak uydurarak gençleşiyor, yenileniyoruz.”

Türkiye’de halı sektörünün önde gelen markalarından olan Sanat Halı Belek’te Kaya Palazzo Golf Resort Otel’de gerçekleştirdiği bayi toplantısı ve ürün tanıtım etkinliği ile yeni sezona hızlı bir giriş yaptı. Etkinliğin ilk gününde Mahşer-i Cümbüş adlı tiyatro grubu sahne alıp katılımcılara eğlenceli anlar yaşatırken ikinci günde toplam 700 bayiinin katıldığı bir bayi toplantısı ve ödül töreni gerçekleştirildi. Toplantının açılış konuşmasını yapan Sanat Halı Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Kaplan “Bugüne kadar yaptığımız tüm çalışmalarda en iyisini hazırlamayı hedefledik. Ürün segmentimizde yüksek kaliteyi, koleksiyonlarımızda renkliliği ve çeşitliliği, pazarlama stratejimizde yenilikçiliği esas alarak hem tüketicinin hem de bayilerimizin beğenisini kazanan ürünleri hazırlamaya çalıştık” şeklinde konuştu.

sanat_2

Günümüzde pazarlama stratejilerinin, müşterilerin beklentilerinin ve sektördeki trendlerin sürekli yenilendiğini vurgulayan Fahrettin Kaplan, “Kartal Halı olarak 30 yıllık tecrübeye sahibiz, bu tecrübemizi markamız olan Sanat Halı’ya yansıtıyor; yaşlanmıyor aksine git gide bu hızlı tempoya ayak uydurarak gençleşiyor, yenileniyoruz. 2012 verilerine göre Türkiye’nin ilk 500 firması arasında yer alıyor; ancak büyüklüğümüzden çok oluşturduğumuz katma değerle gurur duyuyoruz” dedi. Kaplan her şart altında bayilerinin yanında olacaklarını belirtti ve bayilere katma değer sağlamanın en gerçekçi yolunun kaliteli ve tüketicinin beğenisini kazanan koleksiyonlar hazırlamak olduğunu ifade etti.

Sunuculuğunu Vatan Şaşmaz’ın yaptığı ödül töreninde Türkiye çapına dereceye giren bayilere ödülleri takdim edilirken törende bir konuşma yapan Türkiye Satış Müdürü Cihat Kılınboz, “2013 yılında yaptığımız tüm çalışmalar bayilerimizden tam not aldı. Bayilerimizin bizden beklentilerinin yüksek olduğu bilinci ile 2014 yılı lansmanımızı; ‘Paylaşmaya, Kazandırmaya, Kârlılığa Biz Hazırız’ sloganı üzerine kurduk” dedi.

Sanat Halı Ar-Ge ve Tasarım Grup Başkanı Selçuk Sayılı da hazırladıkları koleksiyonlardan bahsetti ve “Uzun süren çalışmalar sonucu hazırladığımız Milat, Mısra, Bienal, Natürel ismindeki yeni kaliteleri ve Delüks, Galeri, Alem, Gold kalitelerine eklediğimiz yeni desen ve renk grupları ile 60’ı yeni desenli olmak üzere toplamda 250 halıyı ürün lansmanımızda bayilerimizin beğenisine sunduk. 2014 koleksiyonumuzun sektörde trendleri oluşturacağına inancımız tamdır” şeklinde konuştu.

3 gün süren etkinlik Petek Dinçöz’ün verdiği muhteşem konserle sona erdi. Sanat Halı da bu bayi toplantısı ve ürün tanıtım etkinliğiyle yeni sezonda da ne kadar iddialı olduğunu ortaya koymuş oldu.

Bu Haberi Paylaş : FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterestEmailtumblrRedditDiggStumbleUponflattrbuffer