YENİLİKÇİ ANLAYIŞIMIZLA GELİŞİYORUZ

İbrahim Beğendi: “Bizim için Ortadoğu Halı Fuarı, gerek yeni ürünlerimizi tanıtmak, gerekse yeni pazarlar bulmak adına başarılı geçmiştir. Bir firma yeniliğe ve yatırıma açık olmalıdır. Biz de firma olarak teknolojiye ve gelişime uygunluk sağlayacak çalışmalar yapmayı hedefimiz olarak görüyoruz. Şu anki üretimimizi yılsonuna kadar %50oranında artırmayı hedefliyoruz.”

YENİLİKÇİ ANLAYIŞIMIZLA GELİŞİYORUZ

Firmamız; toplamda 25.000 m2 alanda üretim yapan ve sektörünün önemli üreticilerinden biri olarak, teknolojideki en son gelişmeleri yakından takip etmektedir. Yaşanan bu yenilikler doğrultusunda sürekli kendini yenileyen ve ilerleyen süreçlerde de doğru bir şekilde yenilenmeyi kendimize her zaman hedef edinmekteyiz. Bu bağlamda gerek duvardan duvara halılar, gerekse parça halılar teknolojinin sunduğu en son imkânlar kullanılarak, müşterilerimizin hizmetine en iyi şekilde sunulmaktadır. Birçok kalemde ve çok farklı kalitelerde üretim yapmaktayız. Hem iç piyasada hem de yurt dışında ürünlerimiz yoğun talep görmektedir.

begendi-gumuser-2

Hedefimizi gerçekleştirmek içinyeni ürünler üretmekteyiz

2012 yılsonuna kadar ihracat rakamımızı %50 oranında artırmayı hedefliyoruz. Bu hedefimizi gerçekleştirmek için yeni ürünler üretmekteyiz. Ürettiğimiz bu ürünlerle müşterilerimize ve farklı pazarlardan gelen ziyaretçilerimize o pazarın koşullarına uygun ürünler ile birlikte renkler de geliştirerek çalışmaya devam etmekteyiz. İç pazar için de gerek reklam çalışmalarımızla gerekse de yeni ürünlerimizle birlikte sürekli bir yenilik anlayışıyla çalışmalarımız devam etmektedir. Yeni ürünler, yeni renkler farklı dokunuşlar, farklı tarzlar her zaman gereklidir. Bizce ürün geliştirme bu sektörün en can alıcı ve püf noktasıdır. Yeni ürünler, yeni renkler farklı dokunuşlar, farklı tarzlar her zaman gereklidir. Çünkü her pazar yeni bir fikir, yeni bir ürün, farklı bir anlayıştır. Ancak sunulan her yeni anlayışın da piyasaya uygun olması gerekmektedir. Bu gibi durumları başardığınızda da hem teknoloji olarak kendinizi yeniliyorsunuz, dinamizminizi koruyorsunuz hem de piyasa nezdinde istikrar ve güven ortamını sağlıyorsunuz.Tüm bu koşulları oluşturduğunuz zaman başarı da beraberinde geliyor.Ayrıca çalıştığımız pazarlardaki taleplere ve dünyadakiyeni renk türlerine göre; renk ile desen oluşturma çalışmalarımızıyapmaktayız.

Bir firma yeniliğe ve yatırıma açık olmalıdır

Bizim için Ortadoğu Halı Fuarı, gerek yeni ürünlerimizi tanıtmak, gerekse yeni pazarlar bulmak adına başarılı geçmiştir. Bir firma yeniliğe ve yatırıma açık olmalıdır. Biz de firma olarak teknolojiye ve gelişime uygunluk sağlayacak çalışmalar yapmayı hedefimiz olarak görüyoruz. Şu anki üretimimizi yılsonuna kadar %50 oranında artırmayı hedefliyoruz. Son olarak şunları eklemek isterim ki; yeni yapılacak kapasite artırımlarının bize sağlayacağı teknolojik özelliklerle ürettiğimiz yeni ve farklı ürünlerimizin hem müşteri portföyümüzü daha da genişleteceğini düşünüyoruz. İhracat rakamlarımızı yukarı çekerek, ülkemize ve sektörümüze en iyi şekilde hizmet etmeyi amaçlıyoruz.

Bu Haberi Paylaş : FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterestEmailtumblrRedditDiggStumbleUponflattrbuffer