EV DONANIMLARI VE EVLİLİK HAZIRLIKLARI FUARI

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Döviz Kurları
DOLAR Alış YTL
Satış YTL
 
EURO Alış YTL
Satış YTL
EV DONANIMLARI VE EVLİLİK HAZIRLIKLARI FUARI

Marka Fuarcılık 13 yıldır düzenlediği Uluslararası Zemin Fuarı, Eylül ayında dördüncüsü düzenlenecek olan Ortadoğu Halı Fuarı ve geçmiş yıllarda düzenlenen, halen büyük ilgi ve talep duyulan Cami Donanımları Fuarı gibi organizasyonlar ile dünyanın neredeyse bütün ülkelerinden ziyaret edilen, katılım rekorları kıran fuarlarına önümüzdeki yıl bir yenisini ekliyor. 6-9 Mart 2014 tarihleri arasında Ortadoğu’nun kalbi, Türkiye’nin önemli sanayi kentlerinden Gaziantep’te, Ortadoğu Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan HomeWed Ev Donanımları ve Evlilik Hazırlıkları Fuarı’na 100.000’in üzerinde ziyaretçinin gelmesi bekleniyor. 

Marka Fuarcılık ‘İki Kere Kazandırır’ 

Marka Fuarcılık yine gelenek haline dönüşecek bir fuara imza atıyor. HomeWed Ev Donanımları ve Evlilik Hazırlıkları Fuarı’nın Güneydoğu, Türkiye ve Ortadoğu’nun en güzide Ev Donanımları ve Evlilik Hazırlıkları Fuarı olması için şimdiden hazırlıklarına başlandı. İletişim sektöründeki 37 yıllık deneyimleriyle Türkiye’de fuarcılığın güvenilir adresi olarak bilinen Marka Fuarcılık, sloganından da anlaşılacağı üzere katılımcı ve ziyaretçilerine ‘iki kere kazandıracak’ bir fuar hazırlayacak.


Fuara Kimler Katılabilir?

Marka Fuarcılık tarafından düzenlenecek olan HomeWed Ev Donanımları ve Evlilik Hazırlıkları Fuarı, kapılarını 6-9 Mart 2014 tarihinde açacak. Sektörün öncü firmalarıyla bir arada olup, ismini iç ve dış piyasaya tanıtmak isteyen, ürün ve görsellerinin en iyi şekilde teşhir edilmesini isteyen, pazar hacmini geliştirmek isteyen, sektörde kendine yer edinmek ya da yerini sağlamlaştırmak isteyen, satışlarında düşüş yaşayıp tekrar ‘dirilmek’ isteyen üreticiden toptancıya, distribütörlerden ihracatçılara, zincir mağazalardan organizatörlere, çiçekçiden gelin arabası süslemesine hatta düğün fotoğrafından, düğün sonrası ‘balayı’ otellerinin yöneticilerine kadar herkes, HomeWed Fuarı’nda kendine yer bulacak.

HomeWed Ev Donanımları ve Evlilik Fuarı’nda Neler Olacak?

Marka Fuarcılık tarafından büyük bir titizlikle hazırlanan HomeWed Ev Donanımları ve Evlilik Hazırlıkları Fuarı’nda ‘ev’, ‘evlilik öncesi’, ‘evlilik günü’, ‘evlilik sonrası’ gibi aşamalarda A’dan Z’ye ev ve evlilik ile ilgili her noktada ziyaretçilerin beğenisine sunulacak ürünler bulunacak. 

HomeWed Ev Donanımları ve Evlilik Hazırlıkları Fuarı’nda ev tekstilinden mobilyalara, dekorasyondan beyaz eşyaya, zücaciyeden bahçe ekipmanlarına  ‘ev grubu’ ürünlerin yanı sıra evlilik ile ilgili de geniş bir katılımcı profili ve ürün yelpazesine sahip bir fuar olacak. 

Fuarı Kimler Ziyaret Edecek?

HomeWed Ev Donanımları ve Evlilik Hazırlıkları Fuarı’na yurtiçi ve yurtdışından 100.000’in üzerinde ziyaretçinin gelmesi planlanıyor. Ev grubu ürün veya evlilik ile ilgili ürün ve hizmetlerini fuarda sergileyecek olan katılımcı firmalar yurtiçi ve yurtdışından gelecek olan bayi, perakendeciler, üretici, nihai tüketici, ithalatçı, toptancı, acente, distribütörler, basın-yayın kuruluşları ve organizatörleri stantlarında görebilecekler. 

Toplam 30.000 m2’lik bir alanda düzenlenecek olan HomeWed Ev Donanımları ve Evlilik Hazırlıkları Fuarı doğrudan 100.000, yapılacak tanıtım çalışmaları sayesinde dolaylı olarak 10.000.000 kişiye ulaşmış olacak. 

Evlenirken ‘ev’lendiren bir fuar: HomeWed 

HomeWed Ev Donanımları ve Evlilik Hazırlıkları Fuarı organizatör firması Marka Fuarcılık, fuar ziyaretçilerine ‘Marka İki Kere Kazandırır’ sloganını bu fuarla yaşatıyor. Özellikle bu fuara katılan ziyaretçilerin evlenmek için gerekli araştırmaları yaparken inşaat firmalarının, emlak firmalarının yetkilerinin de orada olması, fuarın ‘ev’ ve ‘evlenmek’ kelimeleriyle alakalı her şeyi içerdiğinin göstergesi. 

Marka Olma Yolunda HomeWed!

HomeWed Ev Donanımları ve Evlilik Hazırlıkları Fuarı, Ortadoğu ve Türkiye’nin en büyük ev donanımları ve evlilik fuarı olma yolundaki çalışmaları başladı. Nisan ayı içerisinde duyurusuna başlanan fuar, ulusal, uluslararası ve yerel medya organları tarafından tanıtılacak. 

Katılımcıların şimdiden yer almak için sabırsızlandığı fuarda moda defileleri, fırsat günleri, özel tasarım yarışmaları, panel ve seminerler gibi sürprizler ile katılımcı ve ziyaretçilerine ‘evliliğin modasını’ 3 gün boyunca etkin bir biçimde yaşatacak.

HomeWed Gaziantep’te

Marka Fuarcılık tarafından Gaziantep’te Uluslararası Zemin Fuarı ile birlikte düzenlenecek olan HomeWed Ev Donanımları ve Evlilik Hazırlıkları Fuarı, 1 yıl öncesinden ev ve evlilik sektörü ile alakalı firmalarca beğeniyle karşılandı. 

Fuarın konum ve ticari yönüyle Ortadoğu’nun merkezi Gaziantep’te yapılacak olması yerli ve yabancı katılımcıların ilgisini çekiyor. 

6-9 Mart 2014 tarihleri arasında Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi’nde yapılacak olan fuar, 30.000 m2’lik geniş bir alanda yapılacak. 


HomeWed’de Yerinizi 

Şimdiden Alın 

HomeWed Ev Donanımları ve Evlilik Fuarı için satışlar başladı. ‘Ev ve evililik’ ile ilgili farklı sektörlerden firmaların yoğun ilgisiyle karşılaşan fuar için bilgi almak ya da ücretsiz ziyaretçi formunu doldurmak için www.homewed.net‘e bakabilirsiniz.

 

06.03.2013
Bu haber 11135 okundu.
Yazdır Yorum Yaz
YORUM EKLE
Lütfen yorum eklemek için bilgileri eksiksizce doldurunuz.
Adınız
Lütfen adınızı yazın.Lütfen adınızı yazınız.
Email
Lütfen email adresinizi yazınızGeçersiz email adresi.
Yorum
Lütfen yorumunuzu yazınız.
Yorumunuz çok kısa.
Karakter Kaldı
Son Eklenen Yorumlar